Služby

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svoji image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nejdokonalejší a nepřehlédnutelná.

 

 

 

 

Stříhání

 

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál Vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

 

Barvení

 

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

Pracujeme  s barvami španělské značky Echosline. Barvy obsahují včelí vosk a vitamín C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínu a dokonalé krytí šedin. Široká škála odstínů umožnuje vytvořit brilantní barvy s vysokou trvanlivostí. Díky speciálnímu složení dosáhneme při barvení vynikajíích výsledků, vlasy jsou zářivé a zdravé.
 
Ochranný systém ESLABONDEXX
 
Chemické procesy poškodí vlasy a oslabí jejich objem. Vlasy jsou suché, bez života, ztratí pružnost a pevnost.
Proto pracujeme s ochranným systémem, který se přidává do chemických procesů a zabranuje tak jakémukoliv poškození vlasu.
Ochranný systém obsahuje revoluční komplex přírodních aktivních látek zapouzdřených v niozomech. Tato inovativní technologie rozvinutá v laboratořích ve Švýcarsku, garantuje 100% průnik do struktury vlasu. 
 
Sójové isoflavony vyživují vlas.
N-acetyl -L-cysteine chrání vazby vlasů.
Phytocermide je výtažekz rýže, který tvoří ochranný film.
 
Tato nová kombinace AMINOKYSELIN podporuje aktivní látky NIOZÓMU propojit vazby uvnitř vlasu. Formulace DUAL ACTION tvoří nové vazby a posiluje již existující vazby. Poskytuje větší elastičnost, pružnost, sílu, celkové zlepšení a měkkost vlasu.
 
VLASOVÝ BOTOX
 
HI_FILL FORMULA PROTI STÁRNUTÍ VLASŮ A POKOŽKY 
 
Stále rozšiřujeme naše služby a proto jsme začali pracovat s novinkou, čímž je vlasový botox. Díky inovační receptuře z kyseliny hyaluronové, kolagenu a extrátu z francouzského dubu jsou vlasy okamžitě pevnější, pružnější a hydrofobnost vlasu je obnovena.